Цибулини тюльпана оптом

Прямі поставки цибулини тюльпана з Голландії для вигонки в Україні

Ціна на цибулини тюльпанів оптом для вигонки

Ціна на цибулини тюльпанів оптом залежить від багатьох факторів – різновиди сорту, його доступності або ексклюзивності, характеристик і багато чого іншого. Зрозуміло, краще купити цибулини тюльпанів за оптовою ціною – це дозволить заощадити більше коштів. У нашому магазині ви маєте можливість придбати цибулини за найдоступнішою вартості в Києві і Україні.

Каталог тюльпанів 2019

Як вибрати цибулини тюльпанів оптом?
У світі існує більше сотні сортів тюльпанів. Як вибрати ідеальні сорти для продажу або посадки на ділянці? Слід спиратися на кілька факторів, які дозволять вам вибрати і купити цибулини тюльпанів оптом для вигонки. Ідеальні цибулини повинні бути щільними і важкими, без пошкоджень на поверхні і відросло стебел / коренів. Якщо ж ви купили пророслі рослини, їх слід відразу ж посадити в грунт. Можливі невеликі порізи на лусці, але не повинно бути цвілі. Допустимі зрізана верхівка і облетіли верхні сухі лусочки, але денце повинно бути цілим.
Якщо ви плануєте купити цибулини тюльпанів оптом в Україні, не слід вибирати дуже легкі, з зморщеною поверхнею, м’яті або биті екземпляри. Велика ймовірність того, що вони швидко загинє. Також варто бути насторожі, якщо вам пропонують 5 на вигляд однакових цибулин нібито різних сортів. Це недопустимо. Тому ми рекомендуємо купувати цибулини тюльпанів оптом для вигонки в перевірених магазинах.

Вибір цибулини тюльпана

Щоб полегшити процес вибору, зверніть увагу на колір оболонки цибулини – вона побічно вкаже на колір тюльпана (є винятки). Світло-сіра цибулина для білих тюльпанів, фіолетова – для синіх, блакитних і фіолетових, темно-вишнева – для червоних, бузкова – для рожевих, сірувато-кремовий – для жовтих. Але це не все. Ми приготували ще кілька корисних порад:
Рекомендований час посадки цибулин тюльпанів оптом – відразу після покупки, так як це дуже ніжні екземпляри, які легко травмуються. Якщо такої можливості немає, залиште їх на зберігання в прохолодному приміщенні (17-18 градусів).

Тюльпани після вигонки

Звертайте увагу на розмір цибулини. Не варто купувати дуже великі екземпляри, з видимими ушкодженнями плямами на поверхні. Також не повинно бути цвілі, порізів, проколів і іншого (про це ми вже згадували вище).
Якщо вас цікавлять голландські цибулини тюльпанів оптом або інші сорти, зверніть увагу на стебло. На поверхні повинен бути видимим тонкий кінчик стебла, але він не повинен бути пророслим. Теж саме стосується коренів.
Тепер кілька слів про денце. Воно не повинно бути м’яким, з плямами, пророслими корінням. Ідеальне денце повинно бути щільним, з добре помітними горбками коренів.

Цибулина тюльпана в роздріб перейти

При покупці прощупайте шийку і саму цибулину – вони не повинні бути занадто легкими для своїх розмірів. Якщо це так, такий екземпляр краще відкласти в сторону.
Тепер ви знаєте, як вибрати і купити цибулину тюльпанів дрібним оптом в Києві або Україні. Завдяки дотриманню цих простих, але ефективних правил, ви створите прекрасну, квітучу клумбу. Відразу після покупки прийміть запобіжні заходи – помістіть кожну цибулину окремо. Це дозволить уникнути зараження рослини вірусом пестролепестности. Цієї хвороби схильні багато сортів тюльпанів, тому краще зберігати рослини окремо один від одного.

Сорта цибулин тюльпанів

Луковицы цветов 4.789 2425
lukovica-tulpana.com.ua Луковицы тюльпанов Украина